Навчальні проекти

Програма чотирирічного теоретико-супервізійного проекту є складовою частиною стандарту для здобуття кваліфікації психотерапевта-психоаналітика відповідно до вимог європейських та українських професійних організацій.
Триває навчання набору 2019 року, новий набір взимку 2023 року.

Мета проекту: тематичне удосконалення для психологів та психотерапевтів, що здобули або ж здобувають освіту в напрямку «дитячо-юнацька психотерапія», а також для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та інших фахівців, задіяних у роботі з дітьми.
Проект включає 12 дводенних семінарів чотири рази на рік протягом 3 років.

Навчальний проект для супервізорів та групових терапевтів

Мета курсу: розвиток компетенцій надання та ведення супервізій, ведення психотерапевтичних груп, рефлексії групових процесів та вдосконалення навиків інтервенцій в групових контекстах, а також ініціація створення постійних peer-groups (інтервізійних груп для групової супервізії). 
Проект включає 6 триденних семінарів тричі на рік упродовж 2 років.

Пропедевтика психіатрії – невід’ємна складова психотерапевтичної освіти. Організаційний формат проекту поєднує он-лайн вивчення теорії та участь у клінічних розборах «на живо» на клінічній базі у Львові.
Систематичне, безперервне занурення у психіатричний дискурс дасть Вам можливість якісно осмислити психіатричну термінологію, проблематику, концепції та діагностичні підходи.

Пропедевтика ендокринології та ендокринологічної псхіатрії для психотерапевтів

Мета курсу: підвищення кваліфікації психологів та психотерапевтів у галузі ендокринології та ендокринологічної психіатрії.
Рамки професійної компетенції завжди є чіткими та ясними: ні психолог, ні психотерапевт без базової медичної освіти та відповідної вузької спеціалізації в жодному разі не можуть здійснити повноцінного медичного супроводу пацієнтів. Але розуміння широкого спектру фізіологічних та нейробіологічних зв’язків між тілесними та психічними порушеннями дозволить психологам та психотерапевтам почуватися більш впевненими та фаховими у своїй роботі.