Платформа OPD – унікальний інструмент для діагностики

Шановні колеги! Запрошуємо Вас познайомитись із європейським діагностичним інструментом – Операціоналізованою Психодинамічною Діагностикою (OPD-II).

ОПД (операціоналізована психодинамічна діагностика) являє собою сучасний діагностичний інструмент, який дозволяє структурувати отриману в ході діагностики інформацію і, виділивши найважливіше, поставити діагноз і грамотно спланувати лікування. З цією метою, робоча група ОПД (близько 50 провідних німецьких психотерапевтів) в вересні 1992 почала розробку клінічних і емпіричних посібників. Проаналізувавши сучасні психодинамічні дослідження, робоча група виділила 5 осей, 4 з яких психодинамічні, засновані на психоаналітичному підході (структура особистості, інтрапсихічний конфлікт, перенесення і контрперенос) і одна описова вісь.

У Німеччині оплату психотерапії переймають страхові каси. У зв’язку з цим, німецьким психотерапевтам необхідний був універсальний, незалежний від теоретичної школи, діагностичний інструмент, який могли б використати в науковій і практичній діяльності терапевти всіх напрямків. За роки застосування був зібраний великий емпіричний матеріал. Цей практичний досвід і численні дослідження дали підставу переглянути деякі положення ОПД-1, і створити новий варіант ОПД-2 (змінений і доповнений).

Центром Alter-Ego було розроблено унікальну онлайн-платформу на основі OPD-II, з нею Ви можете ознайомитись за посиланням http://opd-online.com/login.

Також, Львівський Психоаналітичний Інститут спільно з центром Alter-Ego розробили курс для вивчення ОПД. 15 лютого 2020 року ця навчальна програма була акредитована УСП.

Викладачі проекту пройшли навчання ОПД-ІІ у одного із розробників ОПД-ІІ, сертифікованого тренера ОПД-ІІ, включеного у реєстр тренерів ОПД-ІІ – Яноша Гарматти (Будапешт, Угорщина).

Наш новий курс збудований як поєднання відео-лекцій, он-лайн занять, текстового документу з роботою “на живо” під час підсумкового семестру, в рамках якого Ви матимете можливість відпрацювати усі здобуті в часі проекту навички.

Унікальність проекту полягає у можливості використання спеціально розробленої он-лайн платформи ОПД-ІІ, котра дозволить спростити та автоматизувати Вашу роботу з ОПД-ІІ.

Початок роботи відбуватиметься по мірі формування групи, тому запрошуємо Вас зголошуватись та долучатись!

Деталі та реєстрація за посиланням: https://alter-ego.net.ua/seminar_opd/

Телефон для довідок: +380673956161

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *