Семінар "Теорія та практика супервізії" – ІІ семестр

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на ІІ семестр проекту “Теорія та практика супервізії, що відбудеться 14-15 березня у Львові.

Семінар відбуватиметься за участю Kathrin Albert – директора Берлінського інституту групового психоаналізу.

Катрін Альберт – психоаналітикиня і групова аналітикиня з приватною практикою в Берліні, викладачка, навчальна аналітикиня, групова навчальна аналітикиня і супервізорка. Навчалася в Інституті ґерманістики в Ляйпциґу та Інституті психології в Берліні.
Від 2017р. Катрін Альберт очолює Берлінський Інститут групового аналізу.

Зміст проекту – вивчення теорії, методології та технології супервізування в індивідуальному та груповому сеттінгу, супервізія супервізорських випадків, тренінг навиків супервізування.

До участі в проекті запрошуються психотерапевти різних психотерапевтичних напрямків, які мають освітній рівень супервізора, тренера (навчаючого терапевта) або ко-терапевта (ко-тренера).

Завершення проекту не є повною супервізорською освітою, йдеться про підвищення рівня кваліфікації учасників.

Разом з тим, участь у проекті відповідає одній із вимог УСП до освітнього рівня супервізора: «мають завершений тренінг з супервізії або його еквівалент»
http://usp.inf.ua/documentation/43-polozhennya-pro-reiestr-diiuchykh-psykhoterapevtiv-treneriv-navchalnykh-hrup-ko-treneriv-sposterihachiv-supervizoriv)

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

І Вступ до супервізування: чим є супервізія, сеттінг в супервізії. Завдання, роль, позиція супервізора.
ІІ Поняття «паралельних процесів». Виникнення паралельних процесів в ході супервізування, технологія роботи з ними.
ІІІ Проективна ідентифікація в супервізорській практиці. Ревері та холдинг у практиці супервізування.
ІV Особливі випадки в практиці супервізування. Частина 1. Супервізування випадків негативного перенесення та контрперенесення, деструктивних процесів в групі
V Особливі випадки в практиці супервізування. Частина 2. Супервізування випадків еротичного та еротизованого перенесення та контрперенесення
VІ Питання етики в супервізорській практиці

РАЗОМ ГОДИН ТЕОРІЇ ТА СУПЕРВІЗІЇ
48 – теорія
48 – супервізія

Організаційна рамка
Проект складається з 6-ти семестрів з частотою 3 семестри на рік. Кожен семестр триває 2 дні, включає лекції та супервізії.

Наукові керівники проекту
Елізабет Зандер/ ElisabethSander– психоаналітик, груповий психоаналітик, супервізор Швейцарського психоаналітичного товариства, психоаналітик Міжнародної психоаналітичної асоціації.
Проф. Олександр Фільц – навчаючий психоаналітик, супервізор Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій, Української конфедерації психоаналітичних психотерапій, Української спілки психотерапевтів.

Другий семестр:
14-15 березня 2020

Для реєстрації та із запитаннями звертатися:
Мединська Юлія, 050 86 87 717, study.lpi@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *