Питання/Відповіді

Маєш питання?

Місце, де ви знайдете відповідь, на типові питання

Чи можна приєднатися до навчання в Інституті в 2023 – 2024 році?

На жаль, такої можливості немає. Інститут оголошує набір студентів раз на 4 роки. До нашого четвертого набору, який розпочав свою роботу в січні 2023 року, приєднатися вже не можна.

Коли буде оголошено новий набір на чотирирічний курс?

П’ятий набір на навчання буде оголошено влітку 2026 рокуф

Коли розпочне свою роботу наступний чотирирічний курс?

П’ятий навчальний цикл розпочне свою роботу в січні 2027 року

Які є вимоги для вступу в Інститут?

– Наявність вищої освіти, найкраще – психологічної чи медичної (спеціалізація – психіатрія). Також доброю основою для навчання є інша вища освіта гуманітарного спрямування – педагогіка, соціологія, філософія. Студенти з вищою освітою іншого напрямку (юриспруденція, економіка, мистецтво тощо) можуть обговорити доцільність та перспективи свого навчання та подальшої роботи під час співбесіди.

– Проходження співбесіди допуску. Співбесіди розпочнуться після оголошення 5 набору – влітку 2026 року.

Як записатися на співбесіду?

Після оголошення нового набору влітку 2026 року слід написати повідомлення на вайбер 050 86 87 717 (Юлія Мединська) із запитом щодо вступу в Інститут та проходження співбесіди

Яким є формат навчання в Інституті?

Формат навчання є змішаним – он-лайн плюс оф-лайн.

Який диплом я отримаю після завершення навчання в Інституті?

Випускники Інституту отримують диплом, який підтверджує проходження навчального циклу – 600 годин теорії та 150 годин групової супервізії у сертифікованих викладачів та супервізорів.Самостійного значення такий диплом не має – він не є «дипломом психотерапевта» чи подібним документом. Він не є підставою для працевлаштування.Це пов’язано з тим, що для отримання сертифіката психотерапевта необхідно виконати ще ряд навчальних вимог: проходження індивідуального та групового навчального аналізу, індивідуальної супервізії, практики в установі психіатричного профілю.Коли майбутній психотерапевт виконає всі вимоги освітнього стандарту та буде заповнювати аплікаційну форму на сертифікацію, то диплом Інституту стане тим документом, який підтвердить виконання двох базових вимог освітнього стандарту (проходження акредитованих годин теорії та групової супервізії).Інститут не сертифікує психотерапевтів, це функція професійних організацій – Української спілки психотерапевтів, Української конфедерації психоаналітичних психотерапій.